Zajęcia wyrównawcze w roku szkolnym 2018/2019

Imię i nazwisko

nauczyciela

Zajęcia wyrównawcze,

praca z uczniem zdolnym

koła zainteresowań
mgr Gałuszka Benita wtorek – 8.00 – 8.45 (s.35A) Czwartek 10.45–11.30 (s.35A)
mgr Ponc Wioletta                                    Wtorek – 8.55-9.40 (s.14A ) Piątek  8.55 – 9.45 (s.25)
mgr Ciengiel Maryla Środa – 11.55 – 12.40 (s.37A)  
mgr Katarzyna Kluz Środa – 12.45 – 13.45 ( s. 33 )  
mgr Błachowicz Krystyna Poniedziałek – 8.00 – 8.45 (s.26 A)  
     
mgr Borecka Izabela Wtorek – 14.45 – 15.30 (s.14A  ), czwartek 14.30 – 15.15 (S.14  )  
mgr Kubińska Joanna Poniedziałek – 13.50 – 14.35  ( s. 28  ), 14.30 – 15.25 ( s.15A  )  
mgr  Mazur Marzena Sroda – 8.00-8.45 ( s. 26  ), wtorek 14.35 – 15.20(s. 26 )  
mgr   Sulej Marta Poniedziałek 14.40 – 15.25 (s.27B ), czwartek 14.40 – 15.25 ( s.27.B)  
mgr Zabój Marzena Wtorek 8.00 -8.45 (        ), 13.50 – 14.25 ( s.     )  
     
mgr  Brawańska Aleksandra Poniedziałek 13.45 – 14.30 (s.32B) Poniedz 15.20-16.15 ( s. 32B )
mgr  Kowalczuk Aleksandra Poniedziałek 8.55 – 9.35 (21B) oraz wg potrzeb 15.30-16.15 (s.22)     
mgr   Cieślar Anna Wtorek 15.45 – 16.45 (s.26B)  
mgr Turoń Barbara Środa 13.30 – 14.00 (s.     ) Samorząd Poniedz. 8.00–8.45(s.  )
mgr Czyżewska Anita Wtorek 12.45 – 13.50 ( s. 36.B) oraz 13.50 – 14.35 (s.22B)  
mgr Kotowska Anna Poniedziałek 14.30 -15.00 (s.13 A) Czwartek -9.50 – 10.35(S. 13A)
     
mgr Piksa Błażej Czwartek 7.15 – 8.00 (s.28 A  ) poniedziałek 13.50 – 14.35 (s. 28A  )  
mgr  Ryszard Milewski                         15.25 – 17.05  
mgr  Ewa Zdrazil Poniedziałek 14.40 –  15.25 (s.17 B) Wtorek 14.40 – 15.25 (s.17.B) Wtorek 13.50 – 14.35
mgr  Aleksandra Czarnota Poniedziałek 14.30 – 15.15 (s.35B)  
mgr  Ewa Miazgowska W miarę potrzeb środa 14.45 – 15.30 ( S.18 B) Czwartek 15.30–17.00
mgr Dorota Wolny wg. potrzeb  
mgr  Beata Kalińska Środa 14.40 – 15.25 (s 35 B)  
mgr  Paweł Burzawa Wtorek 14.40 – 15.25 ( s    )    Czwartek 14.40 – 15.25 (s.      )  
mgr  Małgorzata Baszczyńska Piątek 14.40 – 15.25 (s.36 B) oraz wg. potrzeb 15. 25 – 16.10 (s.36) Poniedz 14.45 – 15.30 (s.36B)
mgr  Ewa Dobosz Poniedziałek -7.20 – 8. 00 (s. 37B), Piątek 8.50 – 9.40 (s. 37 B) Piątek  – 7.20 – 8.00 (s. 37B)
mgr Hazuka Monika Czwartek 7.15 – 8.00 (s.18.A)  
mgr Szyguda Danuta Piątek 8.00 – 8.45 ( s.23 ), środa 8.00 – 8.45 ( s.23 )  
mgr  Anna Wysocka Wtorek 15.25 – 16.10 (s.30  ) czwartek 15.25 – 16.10 (s. 30  )  
mgr Drózd Marcin Poniedziałek 12.15-13.30 (s.     ),Piątek 7.00 – 7.45 (s.     )      
mgr  Dobiesław Kaczmarek Poniedziałek 15.30 – 16.15 (s.26 )  
mgr Elżbieta Kaczmarek Poniedziałek 9.50 – 10.35 (s. 40 A) , poniedziałek 15.00 –15.45 (s.40A)  
     
mgr  Dariusz Nowak Czwartek 15.30 – 16.15 (s.27 B)  oraz 14.40 – 15.25 (s.21 B)  
mgr Sikora Gabriela   Wolontariat – w miarę potrzeb
mgr Podhorodyńska Beata w miarę potrzeb  
mgr Cinal Renata Środa  8.15 – 8.45 Poniedziałek 11.00 – 11.30 (s.22  )  
     S. Huczała w miarę potrzeb  
                            Zajęcia sportowo -rekreacyjne    
mgr Bortliczek Stanisława Poniedziałek 15.30 – 17.00 środa 15.30 – 17.00  
mgr Cieplik Jolanta Środa ( basen) 15.20 – 16.05, czwartek ( SKS ) 15.30 – 17.00  
mgr  Marek Domajer Czwartek 15.30 – 17.00  Sobota 10.00 -11.30  
mgr  Mateusz Żebrowski    
mgr  Lesław Tomczyk Wtorek 16.15 – 17.45