Home » Posts tagged 'wyniki'

Tag Archives: wyniki

Archiwum

„Jaki rechtór, taki szkolnik – szkolne wspomnienia z lat 1918 – 1961” – wyniki konkursu

„Jaki rechtór, taki szkolnik – szkolne wspomnienia z lat 1918 – 1961” – zwycięzcy w konkursie:

1. Angelika Gazurek – SP GOLESZÓW – 29/30 pkt

2. Weronika Damek – SP6 CIESZYN – 27/30 pkt, ZofiaGołembiewska – SP HAŻLACH – 27/30 pkt

3. Karolina Cetnarowska – SP1 CIESZYN – 26/30 pkt, Tomasz Trela – SP2 CIESZYN – 26/30 pkt

WYRÓZNIENIA:

Paweł Ignatiuk – SP PIERŚCIEC – 24/30

Natalia Troszok – SP1 CIESZYN – 24/30

Michalina Świerkosz – SP GOLESZÓW – 24/30

Kacper Bieniek – SP2 CIESZYN – 23/30

Jóżef Neścior – SP2 CIESZYN – 23/30

Wszystkie nagrodzone i wyróżnione osoby zapraszamy 30 kwietnia ( poniedziałek ) na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się o godzinie 11:00 w „Sali Rzymskiej” Muzeum Śląska Cieszyńskiego.

Konkurs „Wiek pary i elektryczności na Śląsku Cieszyńskim” rozstrzygnięty!

Komisja konkursowa w składzie:

p. Grzegorz Studnicki (Muzeum Śląska Cieszyńskiego),

p. Jerzy Wałga (Izba Cieszyńskich Mistrzów),

p. Błażej Piksa (SP 1 w Cieszynie)

dokonała następującego wyboru:

Kategoria wywiad:

I miejsce- Tomasz Perchała SP 3 Cieszyn

II miejsce- Julia Siuzdak SP 1 Cieszyn

III miejsce- Zofia Gołembiowska SP Hażlach

III miejsce- Franciszek Solowski SP 6 Cieszyn

Kategoria karta obiektu:

I miejsce Marlena Szczepańska, Natalia Łyżbicka SP Goleszów

II miejsce Natalia Parchańska i Michalina Sztuka SP 7 w Cieszynie

III miejsce Szymon Sikora SP Goleszów

Wyróżnienie Anna Sznajdar SP 1 Cieszyn

Wyróżnienie Mateusz Macura SP Goleszów

Wszystkim laureatom oraz ich opiekunom gratulujemy !

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się we wtorek 13 czerwca w siedzibie Muzeum Śląska

Cieszyńskiego o godzinie 13:30.

Wszystkich laureatów, opiekunów oraz uczestników serdecznie zapraszamy!

Wiek pary i elektryczności na Śląsku Cieszyńskim – ogłoszenie wyników

Szanowni Państwo,

Ogłoszenie wyników konkursu „Wiek pary i elektryczności na Śląsku Cieszyńskim” nastąpi 7 czerwca (środa). Wyniki zostaną opublikowane na naszej szkolnej stronie internetowej. Jednocześnie pragniemy zaprosić wszystkich laureatów, uczestników oraz opiekunów na uroczyste rozdanie nagród, które będzie miało miejsce 13 czerwca (wtorek) o godzinie 13:30 w Muzeum Śląska Cieszyńskiego.

Błażej Piksa

Kalendarz wydarzeń

Wrzesień 2018
P W Ś C P S N
« Lip    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
JADŁOSPIS
na okres od 17.09.2018 do 21.09.2018
PONIEDZIAŁEK
Krem selerowy z ziemniakami, łazanki z kapustą i grzybami, kompot owocowy.
WTOREK
Zupa pomidorowa z makaronem, bitki wołowe w sosie własnym, ziemniaki, sałatka z czerwonej kapusty, jabłko.
ŚRODA
Zupa pieczarkowa z ziemniakami, indyk w sosie śmietanowym, kasza kuskus, surówka z marchwi i jabłka.
CZWARTEK
Rosół z lanym ciastem, kotlet schabowy, ziemniaki, mizeria ze śmietaną, kompot owocowy.
PIĄTEK
Zupa koperkowa z ziemniakami, kluski na parze z dżemem i masłem, kompot owocowy.