Home » Posts tagged 'wyniki'

Tag Archives: wyniki

Archiwum

WYNIKI KONKURSU POWIATOWEGO „TAJEMNICE RODZINNEJ SZAFY”

Wyniki klasy 1-3
1.Jan Górczyński                                                 SP 3 SKOCZÓW
2. Milena Dręczewska                                         SP 3 SKOCZÓW
3. Adam Surzycki                                                SP 6 CIESZYN
   
Wyróżnienie Przemysław Gilek                                     SP 8 SKOCZÓW 
Wyróżnienie Teodor Myalski                                        SP 8 SKOCZÓW
Wyróżnienie Judyta Sojka                                            ZPSWR  W CIESZYNIE
Wyróżnienie Nadia Czepczor                                       SP 8 SKOCZÓW
Wyróżnienie Ksawery Borzym                                      SP 8 SKOCZÓW
Wyróżnienie Zuzanna Jarmoszko                                 SP 8 SKOCZÓW
 
Wyniki klasy 4-8
1.Kacper Staszewski                                          SP 2 CIESZYN
2.Zofia Gołembiewska                                      SP HAŻLACH
2. Damian Szukalski                                          SP 1 CIESZYN
3. Antoni Surzycki                                             SP 6 CIESZYN 
 
Wyróżnienie  Nadia Madeja                            SP 3 CIESZYN
Wyróżnienie Konrad Pac                                 SP 1 CIESZYN
Wyróżnienie Natalia Troszok                          SP 1 CIESZYN
Wyróżnienie Marta Król                                  SP 1 CIESZYN
 
Pracę uczniów oceniała komisja : 
p. Grzegorz Studnicki  – pracownik MŚC i Uniwersytetu Śląskiego
p. Magdalena Szalbot – pracownik Uniwersytetu Śląskiego
p. Henryk Franek – Macierz Ziemi Cieszyńskiej,  prezes koła w Zebrzydowicach
 
Wszystkie nagrodzone i wyróżnione osoby wraz z opiekunami zapraszamy 10  maja (piątek)  na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się o godzinie 11:00 w „Sali Rzymskiej” Muzeum Śląska Cieszyńskiego ul.  Tadeusza Regera 6 w Cieszynie.

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów w roku szkolnym 2018/2019

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów

w roku szkolnym 2018/2019

 

I stopień – szkolny

 

W dniach od 5.11.2018r. do 30.11.2018r. odbyły się w naszej szkole eliminacje szkolne Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, w których wystartowało 97 uczestników, 40 z klas szkoły podstawowej i 57 z klas gimnazjalnych, licząc w tym uczniów, którzy brali udział    w kilku konkursach.

Liczba uczestniczących i zakwalifikowanych uczniów do stopnia II – rejonowego w poszczególnych konkursach przedstawia się następująco:

 

Szkoła podstawowa

 

Lp Przedmiot Liczba uczestniczących Liczba zakwalifikowanych
1 Język Polski 9 0
2 Matematyka 6 0
3 Język Angielski 8 1
4 Historia 4 0
5 Geografia 2 0
6 Biologia 8 0
7 Chemia 1 0
8 Fizyka 0 0
9 Język Niemiecki 0 0
10 Język Francuski 2 1
  Razem 40 2
Gimnazjum

 

Lp Przedmiot Liczba uczestniczących Liczba zakwalifikowanych
1 Język Polski 7 5
2 Matematyka 9 1
3 Język Angielski 9 1
4 Historia 10 4
5 Geografia 3 0
6 Biologia 6 2
7 Chemia 10 6
8 Fizyka 1 1
9 Język Niemiecki 1 1
10 Język Francuski 1 1
  Razem 57 22
  Razem sp i gimnazjum 97 24

 

 

 

 

W sumie do stopnia rejonowego zakwalifikowało się 19 uczniów, 18 z klas gimnazjalnych i 1 uczennica ze szkoły podstawowej, w tym 15 dziewcząt i 4 chłopców.

W trzech konkursach:

  1. Julia Pieczonka z klasy 3cG                 (Język Polski, Język Angielski, Chemia)

 

W dwóch konkursach:

  1. Nina Talik z klasy 8b SP              (Język Angielski, Język Francuski)
  2. Justyna Macura z klasy 3aG                 (Matematyka, Chemia)
  3. Mateusz Gacoń z klasy 3dG                (Historia, Biologia)

 

W jednym konkursie:

  1. Julia Lorek z klasy 3dG                (Język Polski)
  2. Barbara Chlebek z klasy 3bG                 (Język Polski)
  3. Natalia Skiba z klasy 3cG                 (Język Polski)
  4. Martyna Stoszek z klasy 3cG                 (Język Polski)
  5. Anna Łukasiak                    z klasy 3bG                 (Historia)
  6. Mateusz Machała z klasy 3cG                 (Historia)
  7. Oskar Kasperczyk z klasy 3bG                 (Historia)
  8. Katarzyna Gojniczek z klasy 3aG                 (Biologia)
  9. Zuzanna Kusz z klasy 3bG                 (Chemia)
  10. Anna Brzezińska z klasy 3aG                 (Chemia)
  11. Wiktoria Bartek z klasy 3dG                (Chemia)
  12. Anna Iskrzycka z klasy 3cG                 (Chemia)
  13. Piotr Lorek                         z klasy 3cG                 (Fizyka)
  14. Blanka Kłaptocz z klasy 3bG                 (Język Niemiecki)
  15. Madeleine Bisch z klasy 3cG                 (Język Francuski)

 

Wykaz uczniów, którzy zakwalifikowali się do eliminacji rejonowych wraz z uzyskaną liczbą punktów (maksymalna liczba punktów do zdobycia wynosiła 60, aby zakwalifikować się dalej uczestnik musiał uzyskać minimum 51 pkt, tj. 85%)

 

Język Angielski – szkoła podstawowa

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Nina Talik 8b

 

Język Francuski – szkoła podstawowa

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Nina Talik 8b

 

 

 

Język Polski – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Julia Pieczonka 3c
2 Julia Lorek 3d
3 Barbara Chlebek 3b
4 Natalia Skiba 3c
5 Martyna Stoszek 3c

 

Matematyka – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Justyna Macura 3a

 

Język Angielski – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Julia Pieczonka 3c

 

Historia – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Anna Łukasiak 3b
2 Mateusz Machała 3c
3 Mateusz Gacoń 3d
4 Oskar Kasperczyk 3b

 

Biologia – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Mateusz Gacoń 3d
2 Katarzyna Gojniczek 3a

 

Chemia – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Zuzanna Kusz 3b
2 Anna Brzezińska 3b
3 Justyna Macura 3a
4 Wiktoria Bartek 3d
5 Anna Iskrzycka 3c
6 Julia Pieczonka 3c

 

Fizyka – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Piotr Lorek 3c

 

Język Niemiecki – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Blanka Kłaptocz 3b

 

Język Francuski – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Madeleine Bisch 3c

 

 

Wszystkim uczniom, którzy zakwalifikowali się do konkursów stopnia rejonowego, gratulujemy i będziemy trzymać za nich kciuki.

Dziękujemy opiekunom za przygotowanie swoich podopiecznych.

 

„Jaki rechtór, taki szkolnik – szkolne wspomnienia z lat 1918 – 1961” – wyniki konkursu

„Jaki rechtór, taki szkolnik – szkolne wspomnienia z lat 1918 – 1961” – zwycięzcy w konkursie:

1. Angelika Gazurek – SP GOLESZÓW – 29/30 pkt

2. Weronika Damek – SP6 CIESZYN – 27/30 pkt, ZofiaGołembiewska – SP HAŻLACH – 27/30 pkt

3. Karolina Cetnarowska – SP1 CIESZYN – 26/30 pkt, Tomasz Trela – SP2 CIESZYN – 26/30 pkt

WYRÓZNIENIA:

Paweł Ignatiuk – SP PIERŚCIEC – 24/30

Natalia Troszok – SP1 CIESZYN – 24/30

Michalina Świerkosz – SP GOLESZÓW – 24/30

Kacper Bieniek – SP2 CIESZYN – 23/30

Jóżef Neścior – SP2 CIESZYN – 23/30

Wszystkie nagrodzone i wyróżnione osoby zapraszamy 30 kwietnia ( poniedziałek ) na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się o godzinie 11:00 w „Sali Rzymskiej” Muzeum Śląska Cieszyńskiego.

Konkurs „Wiek pary i elektryczności na Śląsku Cieszyńskim” rozstrzygnięty!

Komisja konkursowa w składzie:

p. Grzegorz Studnicki (Muzeum Śląska Cieszyńskiego),

p. Jerzy Wałga (Izba Cieszyńskich Mistrzów),

p. Błażej Piksa (SP 1 w Cieszynie)

dokonała następującego wyboru:

Kategoria wywiad:

I miejsce- Tomasz Perchała SP 3 Cieszyn

II miejsce- Julia Siuzdak SP 1 Cieszyn

III miejsce- Zofia Gołembiowska SP Hażlach

III miejsce- Franciszek Solowski SP 6 Cieszyn

Kategoria karta obiektu:

I miejsce Marlena Szczepańska, Natalia Łyżbicka SP Goleszów

II miejsce Natalia Parchańska i Michalina Sztuka SP 7 w Cieszynie

III miejsce Szymon Sikora SP Goleszów

Wyróżnienie Anna Sznajdar SP 1 Cieszyn

Wyróżnienie Mateusz Macura SP Goleszów

Wszystkim laureatom oraz ich opiekunom gratulujemy !

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się we wtorek 13 czerwca w siedzibie Muzeum Śląska

Cieszyńskiego o godzinie 13:30.

Wszystkich laureatów, opiekunów oraz uczestników serdecznie zapraszamy!

Wiek pary i elektryczności na Śląsku Cieszyńskim – ogłoszenie wyników

Szanowni Państwo,

Ogłoszenie wyników konkursu „Wiek pary i elektryczności na Śląsku Cieszyńskim” nastąpi 7 czerwca (środa). Wyniki zostaną opublikowane na naszej szkolnej stronie internetowej. Jednocześnie pragniemy zaprosić wszystkich laureatów, uczestników oraz opiekunów na uroczyste rozdanie nagród, które będzie miało miejsce 13 czerwca (wtorek) o godzinie 13:30 w Muzeum Śląska Cieszyńskiego.

Błażej Piksa

Kalendarz wydarzeń

Maj 2019
P W Ś C P S N
« Kwi    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031