Home » Posts tagged 'turniej'

Tag Archives: turniej

Archiwum

Mini piłka siatkowa w SP1 w Cieszynie

W dniach 21 i 28 lutego br., w Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się Mistrzostwa Cieszyna w mini piłce siatkowej.
W pierwszej kolejności do sportowej rywalizacji stanęły drużyny dziewcząt z: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3, SP nr 4, SP nr 6 i SPTE. Pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja SP nr 3, drugie miejsce zajęła drużyna z SP nr 1, trzecie miejsce zdobyły zawodniczki z SP nr 2, czwarte miejsce przypadło drużynie z SP nr 6, na piątym miejscu uplasowała się drużyna z SPTE, a szóste miejsce należało do dziewcząt z SP nr 4. Drużyny z SP nr 3 i SP nr 1 reprezentowały miasto Cieszyn w dalszych rozgrywkach. Skład drużyny dziewcząt z naszej szkoły to: Adrianna Gągolska, Emilia Kret, Anna Sztefek, Laura Suchanek, Klaudia Jakóbiec, Roksana Tatarczyk, Sandra Parchańska, Jesica Konieczny, Karolina Frątczak, Wiktoria Kubisz, Julia Sanetra, Nikola Kuczera.

Tydzień później swoje mecze rozegrały drużyny chłopców ze szkół: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3, SP nr 4, SP nr 6 i SPTE. Pierwsze miejsce należało do drużyny z SPTE, drugie wywalczyła reprezentacja z SP nr 3, trzecie przypadło drużynie z SP nr 6, czwarte miejsce zdobyli zawodnicy z SP nr 1 – Adam Gibiec, Konrad Głowacki, Oliwier Jaworski, Igor Chalimoniuk, Arkadiusz Socha, Mateusz Mrozek, Marcel Kotrys, Kamil Wenglorz, Bartosz Moik, Patryk Nowosadko, piąte miejsce zajęła drużyna z SP nr 2, a na szóstym miejscu uplasowała się reprezentacja z SP nr 4. Dwie najlepsze drużyny – SPTE i SP nr 3 – będą reprezentowały Cieszyn na dalszym etapie rozgrywek 2 marca br., w Dębowcu.

Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w rozgrywkach.
Zespół nauczycieli wychowania fizycznego z SP nr 1 w Cieszynie.

 

Mini piłka ręczna

            W dniu 15 listopada br., w ramach Mistrzostw Cieszyna w hali filii Uniwersytetu Śląskiego odbyły się zawody mini piłki ręcznej chłopców, w których uczestniczyły następujące szkoły: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3 oraz SP nr 4. Końcowa klasyfikacja rozgrywek przedstawia się następująco: I miejsce wywalczyła SP nr 1, II miejsce przypadło SP nr 2, III miejsce zdobyła SP nr 4.

            Drużyna SP nr 1, w składzie: Adam Gibiec, Arkadiusz Socha, Konrad Głowacki, Dominik Wiorko, Dominik Budus, Oliwier Jaworski, Marcel Kotrys, Bartosz Moik, Mateusz Mrozek, Patryk Nowosadko, Kamil Wenglorz, Oliwier Rak, Olaf Szymanek będzie reprezentowała nasze miasto na kolejnym szczeblu rozgrywek.

            Tydzień wcześniej do rywalizacji w mini piłce ręcznej stanęła również drużyna dziewcząt w składzie: Adrainna Gągolska, Karolina Isztok, Klaudia Jakóbiec, Hanna Werpachowska, Małgorzata Cieplik, Emilia Kret, Nikola Nawrat, Sandra Parchańska, Julia Sanetra, Nina Talik, Laura Suchanek, Anna Sztefek, Wiktoria Kubisz, Jesica Konieczny. Dziewczyny wywalczyły III miejsce.

Gratulujemy obu drużynom.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego SP nr 1 Cieszyn

Z okazji Święta Szkoły zapraszamy na Sportowy Turniej Rodzinny

Z OKAZJI ŚWIĘTA SZKOŁY ZAPRASZAMY NA
SPORTOWY TURNIEJ
RODZINNY

KIEDY 9 grudnia 2016 roku o godzinie 13.00
GDZIE sala gimnastyczna SP1
DRUŻYNA dziecko + rodzice(opiekunowie)1+2
NAGRODY I miejsce -godzina na kręglach
II-VI-owoce i słodycze

KONKURENCJE:

 1. PRZECIĄGANIE LINY (KAŻDA DRUŻYNA Z KAŻDĄ)

 2. ”STONOGA” – CAŁA DRUŻYNA TRZYMAJĄC LASKĘ GIMNASTYCZNĄ POKONUJE WYZNACZONY DYSTANS NA CZAS.

 3. PRZESKOKI PRZEZ LINĘ – RODZICE (OPIEKUNOWIE) KRĘCĄ LINĄ, DZIECKO SKACZE, LICZY SIĘ ILOŚĆ PRZESKOKÓW W CIĄGU MINUTY LUB DO PRZERWANIA PRZESKOKÓW – 2 PRÓBY

 4. TOR PRZESZKÓD – DZIECKO NA WYZNACZONYM DYSTANSIE TOCZY PIŁKĘ FITNES ,NASTĘPNIE TEN ODCINEK POKONUJE MAMA KOZŁUJĄC PIŁKĘ, A TATA WYZNACZONY DYSTANS POKONUJE PROWADZĄC PIŁKĘ DO NOGI.LICZY SIĘ CZAS CAŁEJ DRUŻYNY.

 5. HULAJNOGA – POKONANIE WYZNACZONEJ TRASY NA CZAS, W KOLEJNOŚCI – DZIECKO – MAMA -TATA. LICZY SIĘ CZAS CAŁEJ DRUŻYNY.

 6. QUIZ SPORTOWY – DRUŻYNA LOSUJE JEDNO PYTANIE

I WYZNACZONA PRZEZ DRUŻYNĘ OSOBA ODPOWIADA.

 

PUNKTACJA W KONKURENCJACH:1m.-6,2m.-5,3m.-4,4m.-3.5m.-2,6m.-1

O MIEJCSCU KOŃCOWYM DECYDUJE SUMA PUNKTÓW Z 6 KONKURENCJI

 ZGŁOSZENIA DO SEKRETARIATU SZKOŁY W TERMINIE

 OD 15.11.2016r. DO 25.11.2016r. (LICZBA DRUŻYN – 6)

Stanisława Bortliczek

Plakat do pobrania w pliku PDF.

Mistrzostwa Cieszyna w tenisie stołowym

W dniu 25 października br. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym odbyły się Mistrzostwa Cieszyna w tenisie stołowym. W kategorii dziewcząt rywalizowały następujące szkoły: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3, SP nr 4, SP nr 6, SPTE. Wyniki końcowe: I miejsce dla SP nr 1 (drużyna w składzie Emilia Kret, Sandra Parchańska), II miejsce przypadło SP nr 3 a III miejsce wywalczyła SP nr 6.

W kategorii chłopców rywalizowały następujące szkoły: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3, SP nr 4, SP nr 6, SP nr 7, SPTE. Wyniki końcowe: I miejsce zdobyła SP nr 6, II miejsce wywalczyła SP nr 3, III miejsce przypadło SP nr 1 (drużyna w składzie Mateusz Mrozek, Kacper Socha).

Drużyny dziewcząt z SP nr 1 i z SP nr 3 oraz chłopców z SP nr 6 i SP nr 3 będą reprezentowały nasze miasto w rozgrywkach powiatowych w tenisie stołowym, 15 listopada br. w Chybiu.

Stanisława Bortliczek, SP nr 1 Cieszyn

Kalendarz wydarzeń

Wrzesień 2018
P W Ś C P S N
« Lip    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
JADŁOSPIS
na okres od 17.09.2018 do 21.09.2018
PONIEDZIAŁEK
Krem selerowy z ziemniakami, łazanki z kapustą i grzybami, kompot owocowy.
WTOREK
Zupa pomidorowa z makaronem, bitki wołowe w sosie własnym, ziemniaki, sałatka z czerwonej kapusty, jabłko.
ŚRODA
Zupa pieczarkowa z ziemniakami, indyk w sosie śmietanowym, kasza kuskus, surówka z marchwi i jabłka.
CZWARTEK
Rosół z lanym ciastem, kotlet schabowy, ziemniaki, mizeria ze śmietaną, kompot owocowy.
PIĄTEK
Zupa koperkowa z ziemniakami, kluski na parze z dżemem i masłem, kompot owocowy.