Nauczyciele

Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Cieszynie w roku szkolnym 2019/2020

Nauczyciele

Lp. Nazwisko Imię przedmiot / zajęcia/wychowawstwo
1 Baszczyńska Małgorzata matematyka, wychowawstwo w 7b
2 Paleczna-Brzuska Paulina edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 2b
3 Borecka  Izabela język polski, logopeda, wychowawca świetlicy
4 Bortliczek Stanisława wychowanie fizyczne, wychowawstwo w 5a
5 Brawańska  Aleksandra język angielski, wychowawstwo 7c
6 Buchcik Urszula edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo w 3a
7 Burzawa  Paweł fizyka, chemia
8 Ciengiel Maryla edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo w 2a
9 Cieplik Jolanta wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, wychowawstwo w 5b
10 Cinal Renata religia katolicka
11 Czyżewska Anita język angielski, logopeda, muzyka
12 Dobosz Ewa matematyka
13 Domajer Marek wychowanie fizyczne, wychowawca 4b
14 Bartczak Mariusz psycholog
15 Gałuszka Benita edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo w 1a, wychowawca świetlicy
16 Gaszek Edyta wychowawca świetlicy
16 Gwiazda Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 1c
17 Hazuka Monika matematyka
18 Huczała  Sylwia edukacja wczesnoszkolna, przyroda, wychowawstwo w 3b
19 Itner  Radosław biblioteka szkolna, muzyka
20 Kaczmarek Dobiesław technika
21` Kaczmarek Elżbieta plastyka, wychowawca świetlicy
22 Karolczuk Mariola biblioteka szkolna
23 Kluz Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
24 Kotowska Anna język angielski, wychowawstwo w 4a
25 Kowalczuk Aleksandra język niemiecki, wychowawstwo w 8c
26 Kiełkowska-Gębala Dorota edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 3c
27 Kubińska  Joanna język polski, wychowawstwo w 7a, wychowawca świetlicy 
28 Mazur Marzena język polski, wychowawstwo w 8a
29 Milewski  Ryszard WoS, historia, EdB
30 Niemiec  Dariusz dyrektor szkoły, pedagog
31 Nowak Dariusz religia katolicka, wychowawca świetlicy
32 Piksa Błażej  geografia, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
33 Pilch Małgorzata pedagog, neurologopeda
34 Ponc Wioletta edukacja wczesnoszkolna, przyroda, wychowawstwo w 1b
35 Sikora Gabriela religia ewangelicka, etyka
36 Sulej Marta język polski, wychowawstwo w 6a
16 Targowski Tomasz technika
37 Tomczyk Lesław wychowanie fizyczne
38 Turoń Barbara język angielski, wychowawca świetlicy, wdż
39 Mazurek  Katarzyna biologia
40 Wysocka Anna informatyka
41 Zabój Marzena język polski, wychowawstwo w 8b
42 Zdrazil Ewa historia
43 Zmełty Grażyna język angielski
44 Zyzańska Dorota język francuski
45 Żak Agnieszka zajęcia rewalidacyjne
46 Żebrowski Mateusz wychowanie fizyczne
47 Romanowska Barbara matematyka
48 Wójtowicz Elżbieta surdopedagog
49 Florczykiewicz Anna doradca zawodowy

 

Pracownicy administracji i obsługi

Lp. Nazwisko Imię
1 Czudek Bożena
2 Dąbrowska Anna
3 Golińska Jarosława
4 Mendroch Marcela
5 Król Teresa
6 Kuna Hanna
7 Łukosz Anna
8 Marczak Beata
9 Melcer Renata
10 Kania Krzysztof
11 Nawrat Rafał
12 Plisz-Kania Magdalena
13 Staroń-Balcarek Wioletta
14 Strządała Beata
15 Szczotka Beata
16 Przywara Alicja
17 Grobosz Izabela
18 Zbijowska Aleksandra