Klasa 1c

Wychowawca: mgr Krystyna Błachowicz

Chociaż nie możemy się spotkać w szkole wytrwale się uczymy i zdobywamy nowe umiejętności. Zobaczcie, jak nam idzie 🙂

All-focus

W marcu nastały trudne dni – kwarantanna. Nie możemy chodzić do szkoły, ale dzięki naszej Pani mamy co robić 🙂 Gdyby nie nasi Rodzice nie dalibyśmy rady 🙂 Dziękujemy wszystkim za pomoc.

Chcieliśmy się pochwalić naszymi pracami, które staramy się w domu przygotowywać. Zresztą zobaczcie sami!

cof
All-focus

6 grudnia w 1c był niezwykłym dniem – pełnym niecodziennych zdarzeń.  Najpierw wizyta w pracowni malarskiej i ciekawa opowieść o malowaniu i obrazach pani Elżbiety Kaczmarek. Potem zajęcia w bibliotece miejskiej. Wysłuchaliśmy przygód Zimoludka i dowiedzieliśmy się sporo o zimie. Na końcu spotkanie z Mikołajem i jego ekipą w klasie.

Zdrowe śniadanie

W naszej klasie dużo się dzieje. Tym razem wspólnie zrobiliśmy zdrowe śniadanie. Wyszło smakowicie, prawda!

1c w bibliotece

W świątecznym nastroju klasa 1c w Bibliotece Miejskiej poznała legendę o choince i dowiedziała się o wielu bożonarodzeniowych tradycjach 🎄