Home » Dla Rodziców » Karta rowerowa

Karta rowerowa

Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie

Informacje związane z kartą rowerową

Kartę rowerową może uzyskać każdy uczeń/uczennica Szkoły Podstawowej nr 1, który osiągnął wymagany wiek: 10 lat oraz posiada Arkusz Zaliczeń Ucznia Ubiegającego się o Kartę Rowerową w którym:

• Uzyskał pozytywną opinię nauczyciela zajęć technicznych.
  • Uzyskał zgodę nauczyciela-wychowawcy.
  • Uzyskał zgodę rodzica/prawnego opiekuna na wydanie karty rowerowej.
  • Uzyskał co najmniej 80% poprawnych odpowiedzi w teście sprawdzającym wiedzę z przepisów ruchu drogowego (16 pytań prawidłowych z 20).
  • Uzyskał pozytywny wynik z egzaminu praktycznego sprawdzającego umiejętności z zakresu jazdy na rowerze wykonując w trakcie egzaminu prawidłowo co najmniej 90% manewrów i nie stwarza zagrożenia dla ruchu drogowego (9 zadań prawidłowo wykonanych z 10).

Zgłoszenie ucznia do egzaminu następuje poprzez dostarczenie do wychowawcy, sekretariatu lub do rąk p. Marcina Drózda wypełnionego Arkusza zaliczeń ucznia (w pliku PDF), w którym należy uzupełnić dane ucznia oraz wyrazić zgodę na wydanie Karty Rowerowej.

Uczniowie, którzy nie ukończyli 10-ciu lat przed obydwoma egzaminami na kartę rowerową lub uzyskali negatywny wynik egzaminu mogą podejść do egzaminu na kartę rowerową w kolejnym roku szkolnym.

Dokumenty do pobrania:

Wrzesień 2018
« Lip
na okres od 17.09.2018 do 21.09.2018
Krem selerowy z ziemniakami, łazanki z kapustą i grzybami, kompot owocowy.
WTOREK
Zupa pomidorowa z makaronem, bitki wołowe w sosie własnym, ziemniaki, sałatka z czerwonej kapusty, jabłko.
ŚRODA
Zupa pieczarkowa z ziemniakami, indyk w sosie śmietanowym, kasza kuskus, surówka z marchwi i jabłka.
CZWARTEK
Rosół z lanym ciastem, kotlet schabowy, ziemniaki, mizeria ze śmietaną, kompot owocowy.
PIĄTEK
Zupa koperkowa z ziemniakami, kluski na parze z dżemem i masłem, kompot owocowy.