Home » Dla Rodziców » Karta rowerowa

Karta rowerowa

Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie

Informacje związane z kartą rowerową

Kartę rowerową może uzyskać każdy uczeń/uczennica Szkoły Podstawowej nr 1, który osiągnął wymagany wiek: 10 lat oraz posiada Arkusz Zaliczeń Ucznia Ubiegającego się o Kartę Rowerową w którym:

• Uzyskał pozytywną opinię nauczyciela zajęć technicznych.
  • Uzyskał zgodę nauczyciela-wychowawcy.
  • Uzyskał zgodę rodzica/prawnego opiekuna na wydanie karty rowerowej.
  • Uzyskał co najmniej 80% poprawnych odpowiedzi w teście sprawdzającym wiedzę z przepisów ruchu drogowego (16 pytań prawidłowych z 20).
  • Uzyskał pozytywny wynik z egzaminu praktycznego sprawdzającego umiejętności z zakresu jazdy na rowerze wykonując w trakcie egzaminu prawidłowo co najmniej 90% manewrów i nie stwarza zagrożenia dla ruchu drogowego (9 zadań prawidłowo wykonanych z 10).

Zgłoszenie ucznia do egzaminu następuje poprzez dostarczenie do wychowawcy, sekretariatu lub do rąk p. Marcina Drózda wypełnionego Arkusza zaliczeń ucznia (w pliku PDF), w którym należy uzupełnić dane ucznia oraz wyrazić zgodę na wydanie Karty Rowerowej.

Uczniowie, którzy nie ukończyli 10-ciu lat przed obydwoma egzaminami na kartę rowerową lub uzyskali negatywny wynik egzaminu mogą podejść do egzaminu na kartę rowerową w kolejnym roku szkolnym.

Dokumenty do pobrania:

Maj 2018
« Kwi
na okres od 21.05.2018 do 25.05.2018
Zupa selerowa z ziemniakami, pulpety w sosie pomidorowym, koktajl truskawkowy.
Zupa grysikowa, udko pieczone , ziemniaki, sałata lodowa ze śmietaną, owoc.
ŚRODA
Zupa neapolitańska z makaronem, kotlet mielony, ziemniaki, kalarepka duszona, kompot owocowy.
CZWARTEK
Zupa pieczarkowa z ziemniakami, strogonow, kluski gnocchi, sałatka z czerwonej kapusty, owoc.
Kapuśniak, naleśniki zapiekane z serem i cukrem pudrem, kompot owocowy.