Witamy klasy pierwsze

Jesteśmy uczniami Jedynki! Tak od piątku 13 października mogą o sobie mówić najmłodsi uczniowie naszej szkoły, którzy złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani przez Pana dyrektora na uczniów. Wcześniej dziewczynki i chłopcy z klas 1a, 1b i 1c przeszli swój pierwszy test, zdobywając ważne odznaki ??❤️?. We wszystkich zadaniach pomagały im starsze koleżanki i koledzy z klasy 7a, którzy wraz ze swoją wychowawczynią przygotowali tą uroczystość, za co należą się im wielkie brawa?
Dziękujemy również uczniom klas pierwszych i ich wychowawczyniom za wspaniałe przygotowanie się do ślubowania ? oraz wszystkim, którzy zadbali o właściwy przebieg tej uroczystości.
Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za ufundowanie rogów obfitości, Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" - COK za udostępnienie sali oraz Balony i Dekoracje Godan Cieszyn za piękną, balonową dekorację.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie
Adres: ul. Matejki 3
43-400 Cieszyn
Godziny pracy sekretariatu:

Poniedziałek - piątek

8.00 - 16.00