Ubezpieczenia

Do Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Cieszynie w sprawie ubezpieczenia NNW  Uczniów w roku szkolnym 2021/2022

Drodzy Rodzice,  w roku szkolnym 2021/2022 Wasze dzieci mogą skorzystać z grupowego ubezpieczenia NNW uczeń Towarzystwa Ubezpieczeń INTERRISK S.A.

Dostaliście Państwo dobrą , wypróbowaną przez szkołę ofertę.

Wyjątkową ofertę przygotowała Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

Do standardowego zakresu został dodany PAKIET MEDYCZNY czyli ubezpieczenie od zachorowania na groźne choroby i pobyt w szpitalu z powodu choroby dziecka oraz opiekującego się nim rodzica.

Rozszerzona została  także  tabela uszczerbkowa z Ogólnych Warunków ubezpieczenia.

Oferta jest bardziej dostosowana do potrzeb uczniów.

Ubezpieczenie obowiązuje w szkole i  poza nią.

Formalności  dokonać możecie Państwo w Sekretariacie szkoły.

W razie skorzystania z propozycji  potrzebny jest Państwa Podpis na liście ubezpieczonych.

Szkoła proponuje 2 warianty do wyboru :

Suma Ubezpieczenia na wypadek Śmierci i Trwałego Inwalidztwa   15 000 zł za 51 zł/rok

25 000 zł za 73 zł/rok

Warunki Ogólne tego ubezpieczenia dostępne są w Sekretariacie .

W razie pytań zachęcam do kontaktu   tel.  502 509 670 lub danuta_ceglarek@op.pl

Z poważaniem Danuta Ceglarek

Ubezpieczenie edu plus