Zawieszenie zajęć szkolnych

Szanowni Państwo,

w związku z potwierdzonymi dwoma przypadkami zakażenia koronawirusem w Cieszynie, zajęcia we wszystkich szkołach podstawowych do piątku 13 marca (włącznie) są zawieszone. Placówki w tym czasie zostaną poddane dezynfekcji.

Jednocześnie apelujemy do rodziców o zachowanie spokoju, stosowanie się do wytycznych Sanepidu, o zadbanie, by dzieci w tym czasie pozostały w domu, nie uczęszczały na dodatkowe zajęcia ani spotkania towarzyskie.

Uwrażliwiamy również na fakt, że koronawirus jest szczególnie niebezpieczny dla osób starszych, dlatego prosimy, by w miarę możliwości dzieci nie pozostawały w tym czasie pod opieką dziadków.

Jeśli pojawią się niepokojące objawy, wskazujące na infekcję, prosimy najpierw o telefoniczne zgłoszenie swoich obaw do Sanepidu pod nr tel. 502 281 673.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Cieszynie