Uruchamiamy „wirtualną szkołę”

Szanowni Rodzice,

Drodzy Uczniowie,

zajęcia w szkołach zostały zawieszone do 25 marca br. Jednak nie powinien to być dla uczniów czas bezczynności. Korzystając z możliwości, jakie daje nam Internet, chcemy, aby nasi uczniowie podjęli współpracę ze swoimi nauczycielami za pośrednictwem multimediów czy poczty elektronicznej.

Prosimy zatem o dopilnowanie, aby Państwa dzieci wypełniały rzetelnie wszystkie zadania zlecone im przez nauczycieli. Każdy z uczących zgodnie ze specyfiką swojego przedmiotu będzie przesyłał za Państwa pośrednictwem zadania do wykonania. Bardzo ważne jest to, aby Państwo jako rodzice dopilnowali ich realizacji.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontaktowanie się z nauczycielami konkretnych przedmiotów.

Uczniów klas ósmych prosimy, aby skupili się przede wszystkim na przedmiotach egzaminacyjnych i wykorzystali ten czas na powtórki przed egzaminem. 

Sytuacja jest bardzo trudna, ale przy dobrej współpracy powinniśmy ją opanować dzięki naszej „wirtualnej szkole”.

Z poważaniem 

Dyrekcja 

Szkoły Podstawowej nr 1 w Cieszyni