13 grudni br. nasza szkoła miała zaszczyt po raz kolejny gościć uczniów cieszyńskich szkół podstawowych podczas XIII Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego „Christmas Quiz”. Tegoroczna edycja miał formę pracy w parach. Uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą dotyczącą zwyczajów bożonarodzeniowych w krajach anglojęzycznych, którą wykorzystali podczas rozwiązywania świątecznej krzyżówki, odpowiedzi na pytania dotyczące świąt w Australii, rymowania. Wszyscy wsłuchali się również w piosenkę świąteczną „ All I want for Christmas”. To tylko niektóre z zadań z jakimi przyszło zmierzyć się uczestnikom. Komisja miała bardzo trudne zadanie do wykonania, aby wyłonić zwycięzcę, ponieważ poziom wiedzy uczniów był bardzo wyrównany. Największą liczbę punktów zdobyła drużyna SP nr 1, na drugim miejscu uplasowała się SP nr 2, natomiast trzecie miejsce zdobyła SP nr 3. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu! Do zobaczenia w przyszłym roku. Merry Christmas!

Zespół nauczycieli języka angielskiego