Reprezentacja cieszyńskiej Szkoły Podstawowej nr 1 wzięła udział w imprezie „Rozpoczęcie sezonu na lodowisku”, która została zorganizowana przez Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie. Nasza drużyna w składzie: Kaja Kruk, Martyna Panak, Sonia Studnicka, Hanna Łyżbicka, Oliwia Gawęda, Jakub Gawęda, Oliwia Słama, Anna Hernik, Ian Litner pokonała tor przeszkód na łyżwach w tak dobrych czasach, że wywalczyła drużynowo I miejsce. Indywidualnie na podium stanęła Oliwia Gawęda, zajmując III miejsce oraz Jakub Gawęda, który uplasował się na miejscu II. Rywalizacja sportowa została poprzedzona pokazem zawodników Sekcji Łyżwiarstwa Figurowego Klubu Sportowego Cieszyn, w którym również wzięła udział Oliwia Gawęda. Na trybunach nie zabrakło grupy kibiców, złożonej z uczniów naszej szkoły.

Kibice 🙂

Solistka

Nagrodzeni