Witamy w nowym roku szkolnym!

W pierwszy poniedziałek września nowy rok szkolny w Szkole Podstawowej nr 1 w Cieszynie przywitało 406 uczniów. Specjalny przedstawienie dla klas młodszych przygotowała klasa 5a, a dla klas starszych program artystyczny zaprezentowała klas 7a. Na początku każdej z uroczystości minutą ciszy zostały uczczone wieloletnie nauczycielki naszej szkoły panie Beata Banot i Beata Podhorodyńska, które podczas wakacji przegrały walkę z chorobą.

Również na początku roku szkolnego nie zabrakło wręczenia nagrody, którą otrzymał uczeń klasy 2a Sebastian Firgoń, który podczas wakacji bezinteresownie pomógł poszkodowanemu koledze. Podziękowanie za godną naśladowania postawę Sebastian otrzymał od rodziców ucznia oraz społeczności szkolnej. A od wtorku wszyscy zabrali się za naukę :-).