Pilny komunikat w sprawie biletu autobusowego

PILNY KOMUNIKAT

Rodzice wszystkich uczniów uprawnionych do korzystania z nieodpłatnego transportu są zobowiązani do wyrobienia „Karty miejskiej”, najlepiej ze zdjęciem dziecka.                       Wniosek o wydanie karty należy złożyć w kasie budynku Dworca Cieszyn w godz. 900 do 1700. ● Z wyrobioną kartą miejską należy zgłosić się do sekretariatu szkoły.

• Szkoła będzie pokrywać raz w miesiącu koszt doładowania karty miejskiej uczniów (bilet 30-dniowy).
  • Należy pamiętać o konieczności aktywowania karty do 5-ciu dni od momentu doładowania (w celu aktywowania karty miejskiej należy wybrać opcję „aktywacja doładowania” i umieścić kartę w kieszeni kasownika).
  • Dla uczniów najmłodszych (z klas 1-3) będzie kursowała linia 30S (wyjazd z Marklowic        z przystanku Akacjowa o godz. 730, wyjazd z Cieszyna o godz. 1440).                                                          Szkoła zapewni dozór osoby dorosłej podczas dowozu dzieci do szkoły i odwozu ze szkoły.