Home » wydarzenia » Uczniowie Jedynki podróżują – podsumowanie

Uczniowie Jedynki podróżują – podsumowanie

Ostatnie dni w naszej szkole minęły pod znakiem wycieczek i wyjazdów. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w sumie aż w pięciu rożnych wycieczkach, w tym aż dwóch zagranicznych. Pomimo, że czasami trochę nam „pokropiło”, wszystkie wycieczki były nadzwyczaj udane. Ponadto do końca roku szkolnego zostało jeszcze kilka(naście) dni i wciąż jeszcze czekamy na kolejne wyjazdy – między innymi na poprawę pogody i wyjazd klasy 3a w góry.

Tutaj znajduje się lista naszych ostatnich wyjazdów:

• Krasiejów – klasy 5b oraz 5c odwiedziły Jurapark i Park Ewolucji,
  • Praga – klasy 3a oraz 3d z naszego Gimnazjum zwiedziły Pragę – przepiękną i klimatyczną stolicę sąsiadujących z nami Czech,
  • Warszawa – klasa 8b zwiedziła Warsazawę, gdzie można było karmić rude wiewiórki w Łazienkach Królewskich a także poczuć się na Lewandowski zwiedzając PGE Narodowy,
  • Wrocław – klasa 7a spędziła w stolicy Dolnego Śląska dwa dni, odwiedzając między innymi wrocławskie zoo oraz podziwiając panoramę Wrocławia z najwyższego wieżowca z tego pięknego, nowoczesnego miasta,
  • Ostrawa – klasy 6a i 6b zwiedzając Centrum Nauki i Techniki w Ostrawie połączyły przyjemne z pożytecznym – naukę z zabawą.

Mamy nadzieję, że kolejne wycieczki będą równie udane a pogoda już teraz zrobi się naprawdę wiosenna i letnia, umożliwiając wszystkie realizację wszystkich zaplanowanych do końca roku wyjazdów i wycieczek.

Marcin Drózd

Maj 2019