Home » Informacje » Projekt budżetu obywatelskiego dla naszej szkoły i naszych uczniów!

Archiwum

Projekt budżetu obywatelskiego dla naszej szkoły i naszych uczniów!

Na terenie Cieszyna rozpoczęło się już głosowanie w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Każdy mieszkaniec Cieszyna może oddać swój głos na jeden z zakwalifikowanych projektów.

W tym roku jeden z projektów dotyczy miejsca, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie naszej szkoły. Mowa o projekcie „Rozbudowa i modernizacja placu zabaw dla dzieci za Kościołem pw. Świętej Trójcy”. Szczegóły tego projektu można zobaczyć tutaj:

https://cieszyn.budzet-obywatelski.org/projekt/4957

Z tego placu zabaw korzystają nie tylko spacerujący rodzice z dziećmi, ale również uczniowie naszej szkoły. Często w okresie wiosenno-letnim i jesiennym, uczniowie przebywający w świetlicy wychodzą właśnie do tego parku, gdzie mogą zaczerpnąć świeżego powietrza w oczekiwaniu na rodziców. Również uczniowie klas młodszych korzystają czasami z tego placu zabaw w celu uatrakcyjnienia zajęć wychowania fizycznego.

W związku z tym serdecznie zachęcamy do głosowania na ten właśnie projekt.

Oddać głos może każdy pełnoletni mieszkaniec Cieszyna pod adresem internetowym:

https://cieszyn.budzet-obywatelski.org/glosowanie

Proponowany projekt znajduje się na 33-ej pozycji na liście.

Marcin Drózd


Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalendarz wydarzeń

Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728