Home » Informacje » Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów w roku szkolnym 2018/2019

Archiwum

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów w roku szkolnym 2018/2019

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów

w roku szkolnym 2018/2019

 

I stopień – szkolny

 

W dniach od 5.11.2018r. do 30.11.2018r. odbyły się w naszej szkole eliminacje szkolne Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, w których wystartowało 97 uczestników, 40 z klas szkoły podstawowej i 57 z klas gimnazjalnych, licząc w tym uczniów, którzy brali udział    w kilku konkursach.

Liczba uczestniczących i zakwalifikowanych uczniów do stopnia II – rejonowego w poszczególnych konkursach przedstawia się następująco:

 

Szkoła podstawowa

 

Lp Przedmiot Liczba uczestniczących Liczba zakwalifikowanych
1 Język Polski 9 0
2 Matematyka 6 0
3 Język Angielski 8 1
4 Historia 4 0
5 Geografia 2 0
6 Biologia 8 0
7 Chemia 1 0
8 Fizyka 0 0
9 Język Niemiecki 0 0
10 Język Francuski 2 1
  Razem 40 2
Gimnazjum

 

Lp Przedmiot Liczba uczestniczących Liczba zakwalifikowanych
1 Język Polski 7 5
2 Matematyka 9 1
3 Język Angielski 9 1
4 Historia 10 4
5 Geografia 3 0
6 Biologia 6 2
7 Chemia 10 6
8 Fizyka 1 1
9 Język Niemiecki 1 1
10 Język Francuski 1 1
  Razem 57 22
  Razem sp i gimnazjum 97 24

 

 

 

 

W sumie do stopnia rejonowego zakwalifikowało się 19 uczniów, 18 z klas gimnazjalnych i 1 uczennica ze szkoły podstawowej, w tym 15 dziewcząt i 4 chłopców.

W trzech konkursach:

  1. Julia Pieczonka z klasy 3cG                 (Język Polski, Język Angielski, Chemia)

 

W dwóch konkursach:

  1. Nina Talik z klasy 8b SP              (Język Angielski, Język Francuski)
  2. Justyna Macura z klasy 3aG                 (Matematyka, Chemia)
  3. Mateusz Gacoń z klasy 3dG                (Historia, Biologia)

 

W jednym konkursie:

  1. Julia Lorek z klasy 3dG                (Język Polski)
  2. Barbara Chlebek z klasy 3bG                 (Język Polski)
  3. Natalia Skiba z klasy 3cG                 (Język Polski)
  4. Martyna Stoszek z klasy 3cG                 (Język Polski)
  5. Anna Łukasiak                    z klasy 3bG                 (Historia)
  6. Mateusz Machała z klasy 3cG                 (Historia)
  7. Oskar Kasperczyk z klasy 3bG                 (Historia)
  8. Katarzyna Gojniczek z klasy 3aG                 (Biologia)
  9. Zuzanna Kusz z klasy 3bG                 (Chemia)
  10. Anna Brzezińska z klasy 3aG                 (Chemia)
  11. Wiktoria Bartek z klasy 3dG                (Chemia)
  12. Anna Iskrzycka z klasy 3cG                 (Chemia)
  13. Piotr Lorek                         z klasy 3cG                 (Fizyka)
  14. Blanka Kłaptocz z klasy 3bG                 (Język Niemiecki)
  15. Madeleine Bisch z klasy 3cG                 (Język Francuski)

 

Wykaz uczniów, którzy zakwalifikowali się do eliminacji rejonowych wraz z uzyskaną liczbą punktów (maksymalna liczba punktów do zdobycia wynosiła 60, aby zakwalifikować się dalej uczestnik musiał uzyskać minimum 51 pkt, tj. 85%)

 

Język Angielski – szkoła podstawowa

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Nina Talik 8b

 

Język Francuski – szkoła podstawowa

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Nina Talik 8b

 

 

 

Język Polski – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Julia Pieczonka 3c
2 Julia Lorek 3d
3 Barbara Chlebek 3b
4 Natalia Skiba 3c
5 Martyna Stoszek 3c

 

Matematyka – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Justyna Macura 3a

 

Język Angielski – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Julia Pieczonka 3c

 

Historia – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Anna Łukasiak 3b
2 Mateusz Machała 3c
3 Mateusz Gacoń 3d
4 Oskar Kasperczyk 3b

 

Biologia – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Mateusz Gacoń 3d
2 Katarzyna Gojniczek 3a

 

Chemia – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Zuzanna Kusz 3b
2 Anna Brzezińska 3b
3 Justyna Macura 3a
4 Wiktoria Bartek 3d
5 Anna Iskrzycka 3c
6 Julia Pieczonka 3c

 

Fizyka – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Piotr Lorek 3c

 

Język Niemiecki – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Blanka Kłaptocz 3b

 

Język Francuski – gimnazjum

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa
1 Madeleine Bisch 3c

 

 

Wszystkim uczniom, którzy zakwalifikowali się do konkursów stopnia rejonowego, gratulujemy i będziemy trzymać za nich kciuki.

Dziękujemy opiekunom za przygotowanie swoich podopiecznych.

 

Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31