Home » wydarzenia » Sportowe sukcesy Jedynki

Sportowe sukcesy Jedynki

w dniu 9.03.2018 r. w Chybiu odbyły się mistrzostwa rejonu w tenisie stołowym drużynowym.
Nasza szkoła odniosła kolejny sukces, oto wyniki:

III – miejsce igrzyska dzieci – K. Socha, M. Mrozek
II – miejsce igrzyska młodzieży – K. Gojniczek, E. Kret
I – miejsce igrzyska młodzieży – P. Waszut, S. Krótki

Chłopcy zajmując pierwsze miejsce zapewnili sobie awans do rozgrywek wojewódzkich.
w dniu 12 marca odbył się finał rejonu w minikoszykówce. Reprezentacja szkoły podstawowej nr 1 w Cieszynie wygrywając te zawody zapewniła sobie awans do rozgrywek półfinału wojewódzkiego.

Skład drużyny: R. Oliwier, A. Gibiec, O. Szymanek, J. Tomiczek, N. Holisz, Ł. Pasterny, J. Santarius, S. Kuczera,P. Kwiczala, M. Gerula, K. Jakóbiec, D. Balcer.

Kilku z naszych uczniów swoje umiejętności zdobyło i doskonali w klubie koszykarskim ”Stela
Cieszyn”,dziękujemy trenerom.

W dniach 21 lutego oraz 7 marca odbyły się mistrzostwa Cieszyna w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Reprezentacje dziewcząt i chłopców Szkoły Podstawowej nr 1 wywalczyły pierwsze miejsca.

Skład drużyny dziewcząt: K. Jakóbiec, J. Iskrzycka, A. Kowalska, T. Archacka, A. Sznajdar, M. Panak, K. Frątczak, A. Wątor, S. Kaleta, N. Kaleta, A. Bijok, N. Gabzdyl, N. Salamon, M. Smyrczyk.

Skład drużyny chłopców: A. Gibiec, M. Mrozek, O. Rak, J. Tomiczek, M. Gerula, K. Brejza, K. Jakóbiec, S. Kuczera, J. Santarius.

W dniu 28.02.2018 r. na basenie UŚ w Cieszynie odbyły się mistrzostwa Cieszyna w pływaniu
drużynowym. Reprezentacje naszej szkoły zajęły trzecie miejsca.

Skład drużyn:

– dziewczyny: N. Broda, I. Kauer, l. Gibiec, N. Dadej, K. Cetnarowska, N. Lanc, S. Kowalska, N. Talik.

– chłopcy: M. Sikora, B. Szewczenko, D. Balcer, F. Wolny, J. Sawka, F. Kotowski, A. Gibiec, O. Rak.

Wszystkim uczniom naszej szkoły dziękujemy za sportową walkę i życzymy dalszych sukcesów.

Zespól nauczycieli wychowania fizycznego SP nr 1 w Cieszynie

Marzec 2018
« Lut   Kwi »
na okres od 21.05.2018 do 25.05.2018
Zupa selerowa z ziemniakami, pulpety w sosie pomidorowym, koktajl truskawkowy.
Zupa grysikowa, udko pieczone , ziemniaki, sałata lodowa ze śmietaną, owoc.
ŚRODA
Zupa neapolitańska z makaronem, kotlet mielony, ziemniaki, kalarepka duszona, kompot owocowy.
CZWARTEK
Zupa pieczarkowa z ziemniakami, strogonow, kluski gnocchi, sałatka z czerwonej kapusty, owoc.
Kapuśniak, naleśniki zapiekane z serem i cukrem pudrem, kompot owocowy.