Moje drzewo genealogiczne – rozstrzygnięcie konkursu dla klas IV

Serdecznie dziękujemy Uczniom z klas czwartych i ich Rodzicom za udział w konkursie „Moje drzewo genealogiczne”. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania u dzieci historią rodzinną, poszerzenie ich wiedzy na ten temat oraz popularyzacja poszukiwań genealogicznych, a także inspirowanie uczniów do podejmowania działań twórczych i rozwijanie kreatywności. Ideą przewodnią konkursu było odkrycie i głębsze uświadomienie sobie własnych korzeni oraz tożsamości . Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykona samodzielnie lub wraz z rodzicami drzewo genealogiczne w formie pracy plastycznej, które zostanie rodzinną pamiątką.

Jury przy ocenie prac wzięło pod uwagę oryginalność pomysłu, technikę i formę prezentacji, wkład pracy, estetykę, ilość uwzględnionych pokoleń i dodatkowych informacji. Po burzliwych obradach ogłaszamy wyniki konkursu:

I miejsce: Zuzanna Purszke
II miejsce: Emanuel Kecher, Maria Brzezińska