Mikołajki w SP1

Kto z nas nie czekał z utęsknieniem na wizytę Mikołaja, kładąc się do łóżka w noc poprzedzającą 6 grudnia ? No może tylko ci , którzy wcześniej znaleźli schowany przed nimi prezent spali spokojnie wiedząc już, że na pewno nie będzie to rózga ! Dzieci zawsze kochają to święto. Nie wstydźmy się tego, my dorośli przecież też uwielbiamy zaskoczenie i radość na buziach naszych dzieci. Odrobina magii w tym dniu raduje przecież nas wszystkich. O wspaniały nastrój w tym dniu zadbały więc połączone samorządy uczniów Szkoły Podstawowej nr 1. Klasa 2c gimnazjum zaprezentowała przedstawienie dla najmłodszych, na którym panie bawiły się równie dobrze jak ich dzieci. Natomiast Wielka Świta Mikołaja rozdawała w klasach prezenty ufundowane przez Radę Rodziców wszystkim „grzecznym” uczniom, a sam Mikołaj odpowiadał na rozliczne pytania. Nawet te najtrudniejsze. W szkole od rana czerwono było od mikołajowych czapeczek, które w tym dniu Samorząd klas 1-6 sprzedawał pod wielkim czerwonym Listem do Świętego Mikołaja. Uwieńczeniem tego miłego dnia było wspólne zdjęcie dzieci w nowej sali gimnastycznej.

Opiekunowie SU klas 1-6 SP nr 1 w Cieszynie