Słoneczna pogoda, pyszne jedzenie, dużo atrakcji, profesjonalne występy, super atmosfera – takie powinny być elementy składowe udanego pikniku. I właśnie taki był piknik rodzinny Szkoły Podstawowej nr 1 w Cieszynie, który odbył się 3 czerwca br., już tradycyjnie w Domu Strażaka w Cieszynie – Boguszowicach.

Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje talenty podczas programu artystycznego, wszyscy obecni mogli posmakować pysznego jedzenia i wyśmienitych ciast. Dla dbających o zdrowie były serwowane świeże soki owocowe i warzywne. Najmłodsi mogli skorzystać z okazji i zamienić się np. w kotka, dzięki odpowiednio pomalowanej twarzy. Nie zabrakło zajęć sportowych i zręcznościowych. Również i w tym roku odwiedziły nas mażoretki z grupy Cieszyńskie Gwiazdeczki, reprezentanci klasy mundurowej z cieszyńskiej Szkoły Organizacji i Zarządzania, Policja wraz ze Sznupkiem oraz wóz bojowy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Straży Pożarnej z Cieszyna. Gościem specjalnym pikniku była pani Anna Pomykaczova z partnerskiej Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Kubisza w Gnojniku w Czechach.

Dzięki zaangażowaniu i pracy Rady Rodziców, działającej przy SP nr 1, nauczycieli i pracowników szkoły udało się po raz kolejny zorganizować nasze szkolne święto. Dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili swoją pracą, zaangażowaniem i wsparciem.

Zespół ds. promocji SP nr 1 w Cieszynie