Lubimy matematykę!

Wydarzenia

11 kwietnia po raz trzeci gościliśmy w Katolickiej Szkole Podstawowej w Cieszynie na konkursie „Polubić matematykę”. Do konkursu zgłosiło się dziewięć cieszyńskich „podstawówek”. Naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna sześcioklasistek w składzie: Hania Werpachowska z 6a oraz Julka Sanetra i Laura Suchanek z 6b. Konkurs składał się z dwóch części: indywidualnej polegającej na napisaniu testu oraz drużynowej, w której wspólnie rozwiązywano zadania. W obu częściach nasze reprezentantki otarły się o podium, zajmując czwarte miejsce w konkursie zespołowym oraz czwarte miejsce w indywidualnym dla Hani Werpachowskiej ( na 27 uczestników) . Wyniki naszych uczennic można więc uznać za udane. Hani, Julce oraz Laurze życzymy dalszych sukcesów w matematycznych potyczkach!

Opiekun : Danuta Szyguda