24 lutego uczniowie klasy pierwszej oraz klas drugich zaprosili do szkoły swoje Babcie i Dziadków. Z wielkim przejęciem przygotowali się do występów. Uczyli się wierszyków, piosenek i ról do inscenizacji. Samodzielnie wykonali także elementy scenografii. W dniu wizyty zaproszonych gości w pięknie udekorowanej przez panią Elę auli, zaprezentowali się tak, jak tylko kochające z całego serca potrafią.

Śpiewali, grali, recytowali i choć czasami „zjadała ich” trema, występy były bardzo wzruszające. Nie brakowało także zabawnych momentów, wzbudzających na sali śmiech.

Na zakończenie uroczystości wszystkie Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani przez wdzięczne wnuki drobnymi upominkami wykonanymi samodzielnie i „od serca”.

wychowawcy klasy pierwszej i klas drugich