Home » wydarzenia » Spotkanie z pisarzem w SP1

Spotkanie z pisarzem w SP1

W ramach promowania czytelnictwa wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Cieszynie, 16 lutego, odbyło się spotkanie autorskie z pisarzem, Panem Waldemarem Cichoniem, twórcą cyklu książeczek o przygodach niezwykłego kota, o imieniu Cukierek. W trakcie spotkania autor przedstawił historię powstania książek, opowiedział o Cukierku, który istnieje naprawdę i mieszka razem z rodziną pisarza oraz odpowiadał na liczne pytania dzieci. Pan Waldemar przeczytał jeden z rozdziałów swojej książki, a uczniowie z zapartym tchem słuchali przygód o niezwykłym kocie. Po spotkaniu, uczniowie mogli zakupić książeczki z autografem autora. Wydarzenie to, było dla dzieci niezapomnianym przeżyciem.

Mariola Karolczuk

Luty 2017
« Sty   Mar »
na okres od 17.09.2018 do 21.09.2018
Krem selerowy z ziemniakami, łazanki z kapustą i grzybami, kompot owocowy.
WTOREK
Zupa pomidorowa z makaronem, bitki wołowe w sosie własnym, ziemniaki, sałatka z czerwonej kapusty, jabłko.
ŚRODA
Zupa pieczarkowa z ziemniakami, indyk w sosie śmietanowym, kasza kuskus, surówka z marchwi i jabłka.
CZWARTEK
Rosół z lanym ciastem, kotlet schabowy, ziemniaki, mizeria ze śmietaną, kompot owocowy.
PIĄTEK
Zupa koperkowa z ziemniakami, kluski na parze z dżemem i masłem, kompot owocowy.