Home » wydarzenia » Karnawałowe szaleństwo w SP1

Karnawałowe szaleństwo w SP1

We wtorek 14 lutego odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy dla klas 1-2 oraz Dyskoteki dla starszych uczniów. Aula szkolna, w której odbyła się walentynkowa zabawa została pięknie udekorowana przez młodzież z klas czwartych. Przygotowania do imprez przebiegały szybko i sprawnie, oczywiście pod czujnym okiem przedstawicieli Samorządu. Bal dla najmłodszych uczniów naszej szkoły rozpoczął się równo z pierwszym lekcyjnym dzwonkiem. Niezwykle ciekawie i pomysłowo przebrani uczniowie klas pierwszych i drugich świetnie się bawili tańcząc, ale i biorąc udział w najróżniejszych quizach, zabawach, konkursach itp. O oprawę muzyczną imprezy zadbał niezawodny p. Radek Itner. Starsi uczniowie, dla których listę karnawałowych przebojów opracował Samorząd Uczniowski, rozpoczęli zabawę o 13. Chwilę potem głośna i rytmiczna muzyka porwała wszystkich do tańca. Szaleństwo szybko udzieliło się i dziewczętom, i chłopcom. Podczas dyskoteki miały miejsce również ciekawe konkursy, do udziału w których chętnych nie brakowało.

Dziękujemy za wspólną zabawę !!!

Poniżej przedstawiamy fotorelację z naszej imprezy.

opiekun Samorządu

Luty 2017
« Sty   Mar »
na okres od 17.09.2018 do 21.09.2018
Krem selerowy z ziemniakami, łazanki z kapustą i grzybami, kompot owocowy.
WTOREK
Zupa pomidorowa z makaronem, bitki wołowe w sosie własnym, ziemniaki, sałatka z czerwonej kapusty, jabłko.
ŚRODA
Zupa pieczarkowa z ziemniakami, indyk w sosie śmietanowym, kasza kuskus, surówka z marchwi i jabłka.
CZWARTEK
Rosół z lanym ciastem, kotlet schabowy, ziemniaki, mizeria ze śmietaną, kompot owocowy.
PIĄTEK
Zupa koperkowa z ziemniakami, kluski na parze z dżemem i masłem, kompot owocowy.