Home » 2017 » Luty » 24

Daily Archives: 24 lutego 2017

Karnawałowe szaleństwo w SP1

We wtorek 14 lutego odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy dla klas 1-2 oraz Dyskoteki dla starszych uczniów. Aula szkolna, w której odbyła się walentynkowa zabawa została pięknie udekorowana przez młodzież z klas czwartych. Przygotowania do imprez przebiegały szybko i sprawnie, oczywiście pod czujnym okiem przedstawicieli Samorządu. Bal dla najmłodszych uczniów naszej szkoły rozpoczął się równo z pierwszym lekcyjnym dzwonkiem. Niezwykle ciekawie i pomysłowo przebrani uczniowie klas pierwszych i drugich świetnie się bawili tańcząc, ale i biorąc udział w najróżniejszych quizach, zabawach, konkursach itp. O oprawę muzyczną imprezy zadbał niezawodny p. Radek Itner. Starsi uczniowie, dla których listę karnawałowych przebojów opracował Samorząd Uczniowski, rozpoczęli zabawę o 13. Chwilę potem głośna i rytmiczna muzyka porwała wszystkich do tańca. Szaleństwo szybko udzieliło się i dziewczętom, i chłopcom. Podczas dyskoteki miały miejsce również ciekawe konkursy, do udziału w których chętnych nie brakowało.

Dziękujemy za wspólną zabawę !!!

Poniżej przedstawiamy fotorelację z naszej imprezy.

opiekun Samorządu

Luty 2017
« Sty   Mar »
na okres od 21.05.2018 do 25.05.2018
Zupa selerowa z ziemniakami, pulpety w sosie pomidorowym, koktajl truskawkowy.
Zupa grysikowa, udko pieczone , ziemniaki, sałata lodowa ze śmietaną, owoc.
ŚRODA
Zupa neapolitańska z makaronem, kotlet mielony, ziemniaki, kalarepka duszona, kompot owocowy.
CZWARTEK
Zupa pieczarkowa z ziemniakami, strogonow, kluski gnocchi, sałatka z czerwonej kapusty, owoc.
Kapuśniak, naleśniki zapiekane z serem i cukrem pudrem, kompot owocowy.