Home » 2017 » Luty » 08

Daily Archives: 8 lutego 2017

XVII edycja akcji GÓRA GROSZA

W roku szkolnym 2016/17 nasza szkoła ponownie przystąpiła do „Góry Grosza”. Celem akcji jest zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym m.in. na tworzenie nowych domów dla dzieci oraz rodzinnych domów dziecka. Ważnym celem akcji jest także uświadomienie młodzieży, że nawet najdrobniejsze datki zebrane w dużej liczbie mogą stanowić ogromny fundusz, dzięki któremu możliwe będzie udzielenie pomocy wielu dzieciom.

Tradycją w naszej szkole stało się już, że w listopadzie i grudniu, uczniowie, w plecakach przynoszą drobne monety groszowe. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego końcem I semestru przeprowadzili wielką akcję „zbierania grosików”, do której licznie włączyli się uczniowie i pracownicy naszej szkoły. W sumie zebraliśmy 229,32 złotych, które za pośrednictwem Poczty Polskiej zostały przekazane Towarzystwu Nasz Dom.

Serdecznie dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Pracownikom naszej szkoły za poparcie akcji. Po raz kolejni pokazaliście, że możemy na was liczyć, że jesteście wrażliwi na krzywdę innych.

Więcej informacjo o akcji uzyskasz na stronie: http://towarzystwonaszdom.pl/xvii-edycja/

Klasa 6b i spadające jajka

Czy pamiętacie, jak Szósta „A” pewnego razu „poleciała na Marsa”? Również klasa 6b miała okazję popracować w ten sposób. Dzięki pracy zespołowej, wspólnym projektom i wspólnemu budowaniu prawie wszystkie jajka wylądowały bezpiecznie w skonstruowanych lądownikach.

Marcin Drózd

Luty 2017
« Sty   Mar »
na okres od 21.05.2018 do 25.05.2018
Zupa selerowa z ziemniakami, pulpety w sosie pomidorowym, koktajl truskawkowy.
Zupa grysikowa, udko pieczone , ziemniaki, sałata lodowa ze śmietaną, owoc.
ŚRODA
Zupa neapolitańska z makaronem, kotlet mielony, ziemniaki, kalarepka duszona, kompot owocowy.
CZWARTEK
Zupa pieczarkowa z ziemniakami, strogonow, kluski gnocchi, sałatka z czerwonej kapusty, owoc.
Kapuśniak, naleśniki zapiekane z serem i cukrem pudrem, kompot owocowy.