Home » 2017 » Luty » 08

Daily Archives: 8 lutego 2017

XVII edycja akcji GÓRA GROSZA

W roku szkolnym 2016/17 nasza szkoła ponownie przystąpiła do „Góry Grosza”. Celem akcji jest zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym m.in. na tworzenie nowych domów dla dzieci oraz rodzinnych domów dziecka. Ważnym celem akcji jest także uświadomienie młodzieży, że nawet najdrobniejsze datki zebrane w dużej liczbie mogą stanowić ogromny fundusz, dzięki któremu możliwe będzie udzielenie pomocy wielu dzieciom.

Tradycją w naszej szkole stało się już, że w listopadzie i grudniu, uczniowie, w plecakach przynoszą drobne monety groszowe. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego końcem I semestru przeprowadzili wielką akcję „zbierania grosików”, do której licznie włączyli się uczniowie i pracownicy naszej szkoły. W sumie zebraliśmy 229,32 złotych, które za pośrednictwem Poczty Polskiej zostały przekazane Towarzystwu Nasz Dom.

Serdecznie dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Pracownikom naszej szkoły za poparcie akcji. Po raz kolejni pokazaliście, że możemy na was liczyć, że jesteście wrażliwi na krzywdę innych.

Więcej informacjo o akcji uzyskasz na stronie: http://towarzystwonaszdom.pl/xvii-edycja/

Klasa 6b i spadające jajka

Czy pamiętacie, jak Szósta „A” pewnego razu „poleciała na Marsa”? Również klasa 6b miała okazję popracować w ten sposób. Dzięki pracy zespołowej, wspólnym projektom i wspólnemu budowaniu prawie wszystkie jajka wylądowały bezpiecznie w skonstruowanych lądownikach.

Marcin Drózd

Luty 2017
« Sty   Mar »
na okres od 17.09.2018 do 21.09.2018
Krem selerowy z ziemniakami, łazanki z kapustą i grzybami, kompot owocowy.
WTOREK
Zupa pomidorowa z makaronem, bitki wołowe w sosie własnym, ziemniaki, sałatka z czerwonej kapusty, jabłko.
ŚRODA
Zupa pieczarkowa z ziemniakami, indyk w sosie śmietanowym, kasza kuskus, surówka z marchwi i jabłka.
CZWARTEK
Rosół z lanym ciastem, kotlet schabowy, ziemniaki, mizeria ze śmietaną, kompot owocowy.
PIĄTEK
Zupa koperkowa z ziemniakami, kluski na parze z dżemem i masłem, kompot owocowy.