Christmas Quiz

20 grudnia 2016 roku  w Szkole Podstawowej Nr 1 w Cieszynie odbyła się kolejna edycja międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego dla uczniów klas IV-VI pt. „Christmas quiz”. W konkursie wzięły udział reprezentacje cieszyńskich szkół, które wykazały się szerokim zasobem świątecznego i zimowego słownictwa oraz wiedzą na temat bożonarodzeniowych tradycji w krajach anglojęzycznych.

W tym roku I miejsce ex aequo  zajęła  Szkoła Podstawowa nr 3 oraz Szkoła Podstawowa nr 1 , (reprezentowana przez Ninę Talik 6b oraz Magdalenę Zabój 4a), II miejsce przypadło Alternatywnej Szkole Podstawowej, natomiast III miejsce  zajęła Szkoła Podstawowa nr 2.

W oczekiwaniu na wyniki, uczniowie wzięli udział w zajęciach, podczas których grali w gry językowe, śpiewali kolędy oraz  grali w świąteczne kalambury.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy raz jeszcze, a opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów do konkursu. Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji „Christmas quiz”.

Nauczyciele języka angielskiego SP nr 1