Zmęczeni na półmetku szkołą nasze dzieci dają jeszcze z siebie wszystko, żeby rok 2016 zakończył się dla nich jak największą liczbą sukcesów.
Uczniowie klas trzecich brali już udział w drugim konkursie językowym.
W październiku wyłoniono finalistów szkolnego konkursu SPELLING BEES, a byli to:
1 m-sce Kaja Skark, 2 m-sca Emilia Tomiczek i Emanuel Kecher, 3m-sce Weronika Sawłan, Patryk Przeczek i Paulina Husarek.
W listopadzie z językiem angielskim zmierzyły się klasy szóste i drugie. To ogromny sukces że w I Międzyszkolnym Angielskim Dyktandzie dla klas 6 wygrał nasz uczeń Oliwier Jaworski, natomiast Nadia Swoboda zdobyła 3 miejsce.
Z kolei w konkursie BUSY BEES – spelling quiz dla klas drugich kolejne nagradzane miejsca zajmowały: Emilia Jendrysek, Martyna Gała i Jagoda Flaszyńska. Dużą wiedzą wykazali się również uczniowie, którzy otrzymali wyróżnienia: Eliza Gremlik, Aleks Kudlek i Sonia Studnicka
Grudzień przyniósł szkole wielką niespodziankę ! W międzyszkolnym konkursie IT’S CHRISTMAS TIME organizowanym przez SP 3 uczeń klasy 3c Patryk Przeczek był najlepszy w całym Cieszynie .Oliwia Gawęda i Weronika Sawłan zdobyły kolejne 6 i 7 miejsce.
Przed nami jeszcze jak co roku MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ŚWIĄTECZNY dla klas 4-6
( 20.12 ). Reprezentować nas będą Magdalena Zabój i Nina Talik
Gratulujemy już dzisiaj wszystkim uczestnikom konkursów szkolnych i międzyszkolnych
życząc kolejnych sukcesów w nowym roku.
Już wkrótce pora na zasłużony odpoczynek. Zasłużyliśmy.

Angliści