Dyskoteka Andrzejkowa

Dnia 29 listopada swoje urodziny obchodzi Andrzej. Według starej tradycji w noc z 29/30 listopada wróży się oraz organizuje imprezy Andrzejkowe. Tak więc „Andrzejki” to idealny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole organizując  24 listopada na auli szkolnej dyskotekę, obfitującą w liczne atrakcje. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski klas IV-VI.

Uczniowie klasy 6 a  zadbali o to aby na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy i lat.

Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. W czasie tego magicznego wieczoru można było sobie powróżyć, wysłuchać przepowiedni. Niewątpliwą atrakcją wieczoru był konkurs na króla i królową dyskoteki.  Ostatecznie zostali nimi Karolina Isztok z klasy 6a i Marcel Kotrys z klasy 6 b.

Andrzejkowe szaleństwo trwało od godziny 14:30 do 17:00.  Wytańczeni i zmęczeni uczniowie wrócili do domu z&nbsplekkim niedosytem, że wszystko trwało tak krótko…

Błażej Piksa