Daily Archives: 4 października 2016

W dniu 4 października 2016r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły – z klasy 1a – mieli swoje wielkie święto. W tym dniu odbyło się uroczyste Ślubowanie, czyli oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów w poczet naszej szkoły. Pierwszaki zostały oficjalnie powitane występem artystycznym przygotowanym pod kierunkiem pani Ani Kotowskiej wraz z dziewczynami z klasy 4a, w trakcie którego mieli okazję również sami zaprezentować to, czego się nauczyli. Po występach i gromkim „ślubujemy” pani wicedyrektor Jolanta Cieplik dokonała aktu pasowania, przyjmując każdego z uczniów w mury naszej szkoły, a dyrektor szkoły, pani Grażyna Jabłońska, powitała uczniów ciepłymi słowami życząc samych sukcesów.

Po uroczystości uczniowie zostali obdarowani słodkim Rogiem Obfitości, a Rada Rodziców zaprosiła naszych pierwszaków do teatru na przedstawienie pod tytułem „Złotowłosa”.

Marcin Drózd

Tym razem uczniowie z kółka Miasto Pełne Niespodzianek najpierw ukazali najpiękniejsze ich zdaniem miejsca w naszym mieście – Cieszynie, a potem wykonali płaskorzeźby duszków w mydełkach.